نرم افزار های تحت اندروید متصل به نرم افزار حسابداری هوشمند

 

 معرفی اپلیکیشن فروشگاهی هوشمند

 

در سال های اخیر شاهد رونق بازار فروش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی بوده ایم، شاید بتوان گفت عمده ترین علت آن سبک زندگی مدرن می باشد که حول محور دیجیتال و استفاده از ابزارهایی همچون گوشی های هوشمند، تبلت و ... بوجود آمده است. با توجه به اینکه این روزها گوشی های هوشمند به عنوان جزء لاینفک زندگی بشری محسوب می شوند و تقریباً تمامی افراد در بیشتر اوقات شبانه روز گوشی هوشمند را نزد خود داشته و زمان خود را با آن سپری می کنند، این موضوع می تواند به عنوان یک فرصت فوق العاده برای کسب و کارهای مختلف تلقی شود تا بتوانند براحتی کالا و محصولات خود را بدون نیاز حضوری مشتری در محل، و با استفاده از اپلیکیشن فروشگاه ساز اینترنتی به صورت آنلاین به فروش برسانند.

 

APK 1

 

هنوز هم هستند بسیاری از مشاغل که گمان می کنند نیازی به استفاده از اپلیکیشن فروش آنلاین یا داشتن یک فروشگاه اینترنتی نمی باشند، اما حوادث اخیر همچون همه گیر شدن کرونا ویروس نشان از اهمیت استفاده از فروشگاه های اینترنتی و اپلیکیشن فروش آنلاین می باشد. 

با توجه به آمارهای ارائه شده بیش از 79% مشتریان در فروشگاه های اینترنتی خرید خود را از طریق موبایل انجام می دهند و در اینجا ضرورت استفاده از اپلیکیشن فروش آنلاین بیش از پیش خود نمایی می کند. بدین شکل در واقع شما محدودیتهای فیزیکی را از بین برده اید و حتی اگر در شیراز زندگی می کنید می توانید مشتریانی از مشهد مقدس داشته باشید.

 

 

اپلیکیشن فروش آنلاین چیست؟

 

بدون هر گونه مقدمه چینی به سراغ اصل مطلب می رویم، یعنی معرفی اپلیکیشن فروش آنلاین هوشمند، که با امکان اتصال به نرم افزار حسابداری هوشمند این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به مهارت خاص، فروشگاه مجازی خود را راه اندازی کنید و امکان خرید انلاین محصولات خود را از طریق تلفن همراه برای مشتریان خود فراهم آورید. با استفاده اپلیکیشن فروشگاه ساز اینترنتی، شما این امکان را برای مشتریان خود فراهم می آورید تا در هر مکان و زمانی از فروشگاه شما بازدید داشته باشند (حتی زمانی که واقعاً فروشگاه شما تعطیل است) و کالای مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

 

اپلیکیشن فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

 

 

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن فروشگاه ساز ایرانی هوشمند

 

پیش از هر گونه توضیحی باید به این نکته اشاره کنیم که یکی از دلایل محبوبیت اپلیکیشن فروشگاه ساز هوشمند، ارتباط یکپارچه میان نرم افزار حسابداری هوشمند و اپلیکیشن فروش می باشد که منجر به سادگی استفاده از این محصول می شود. شما برای راه اندازی فروشگاه مجازی خود نیازی به دانستن اطلاعات اضافی در مورد راه اندازی وب سایت و یا حتی دانستن روش های کار با CMS های آماده هم نداشته و حتی نیازی به داشتن نیروی متخصص برای این منظور نخواهید داشت. بنابراین براحتی می توان در محیط های کاری مختلف و مشاغل گوناگون از آن استفاده نمود و براحتی از مزایای داشتن یک فروشگاه مجازی بهرمند شوید.

 

 • امکان نصب نرم افزار بر روی اکثرگوشی های اندروید

با توجه به اینکه موبایل یکی از وسایل همیشه در دسترس می باشد، بنابراین از این گزینه می توان به عنوان فرصت طلایی برای فراهم آوردن امکان خرید آنلاین مشتریان خود استفاده کرد و به این منظور تنها کافیه اپلیکیشن فروشگاه ساز را استفاده کنید و از مزایای بیشمار آن بهرمند شوید.

 

این اپلیکیشتن بر روی تمامی گوشهای هوشمند که دارای اندروید نسخه 4.1 به بالا می باشند نصب می شود

 

 

 • امکان مدیریت نمایش و یا عدم نمایش کالاهایی با شرایط خاص در اپلیکیشن از طریق نرم افزار حسابداری

در یک فروشگاه اینترنتی نیاز به حضور یک نیرو برای رصد کردن موجودی کالاها و قیمتها می باشد، این نیرو باید در هر لحظه قیمتها را بروز کند و کنترل کند موجودی کالای شما به پایان نرسیده باشد در غیر اینصورت شما دچار دردسر خواهید شد.

اما با توجه به ویژگی های منحصر بفرد اپلیکیشن فروشگاه ساز هوشمند و قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری در صورت صفر شدن موجودی کالا، به طور خودکار در اپلیکیشن نمایش داده نمی شود. در واقع طراحی اپلیکیشن فروشگاه ساز هوشمند به گونه ای می باشد که با خرید مشتری و صدور فاکتور توسط مشتری در گوشی اندروید، محصول فوق از موجودی انبار فیزیکی شما بصورت آنلاین کسر شده و فاکتور آن در نرم افزار حسابداری شما صادر گردد پس همواره موجودی در اپلیکیشن و نرم افزار حسابداری به روز می باشد. 

در این اپلیکیشن شما امکان مدیریت کالاهای خود را داشته و به عنوان مثال براحتی می توانید کالاهایی با موجودی کمتر از 10 عدد و یا کمتر از 5000 تومان در اپلیکیشن نمایش داده نشوند.

 

 • امکان اتصال به درگاه اینترنتی

با این قابلیت مشتری شما امکان پرداخت آنلاین مبلغ فاکتور خود را خواهد داشت، هر چند شما امکان پرداخت در محل را نیز می توانید برای مشتریان خود در نظر بگیرید.

 

 

 • اعلان در لحظه خرید کالا در حسابداری

یکی از دیگر مشخصه های اپلیکیشن فروشگاه ساز هوشمند، امکان ثبت فوری خرید مشتری در نرم افزار حسابداری می باشد. با ثبت سفارش مشتری فاکتور مربوط به خرید در نرم افزار ثبت شده و امکان دریافت وجه به صورت یکپارچه وجود دارد.

با این نرم افزار شما هرگز نگران عدم کنترل موجودی و یا فروش بیشتر از مقدار موجود نمی باشید.

 

 

 • امکان در نظر گرفتن دو قیمت برای کالا

در بسیاری از موارد شرایط ایجاب می کند تا برخی از محصولات خود را با تخفیفات ویژه به فروش برسانید، برای این کار نیاز به استفاده از افزونه خاصی ندارید، طراحی اپلیکیشن فروش آنلاین هوشمند به گونه ای می باشد که امکان در نظر گرفتن دو قیمت را برای کالاهای شما فراهم آورده است.

 

 

 • امکان مشاهده جزییات و شرح هر کالا

در این اپلیکیشن فروش آنلاین، این امکان فراهم آورده شده تا در صورت نیاز به اضافه کردن جزئیات و شرح برای کالا ها، شما بتوانید براحتی آن را در نرم افزار حسابداری وارد کنید و در اپلیکیشن از آن استفاده نمائید. حتی شما می توانید براهی هر کالای خود تا سه تصویر برای نمایش در اپلیکیشن تعیین نمایید.

 

 

 • امکان فیلتر کردن کالا ها

در این اپلیکیشن کالاها بر اساس دسته بندی های نرم افزار گروه بندی می شوند و مشتری به راحتی می تواند کالی مد نظر خود را از میان انبوه کالاها جستجو نماید، حتی با دانستن ثسمتی از نام و یا بارکد و یا قیمت کالا می توان بصور سریعتر کالای خود را پیدا کرده و نسبت به خرید آن اقدام نماید.

 

در پایان گفتن این نکته خالی از لطف نمی باشد که ما در این اپلیکیشن فروش آنلاین، شرایطی را برای شما فراهم آورده ایم تا در صورت نداشتن درگاه بانکی فروش آنلاین و یا نماد اعتماد ، امکان خرید به صورت پس پرداخت را برای مشتریان خود فراهم آورید و مشتریان شما در محل و در حین دریافت سفارش خود براحتی مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنند.

 

اپلیکیشن دستیار مدیر

این اپلیکیشن با امکان نصب بر روی انواع PDA یا تلفن همراه امکان انبارگردانی،انبارداری و لیبل گذاری و کنترل قیمت را به پرسنل فروشگاه میدهد

Register to read more...

اپلیکیشن اندروید نسخه فروش آنلاین

مشتریان شما توسط این اپلیکیشن میتوانند کلیه کالاهای موجود در فروشگاه شما را به صورت آنلاین مشاهده و خریداری نمایند

Register to read more...

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

 • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
 • emial This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

نمادها

     

Scroll to Top